Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Cherry trans - wszystko dla transportu

Sklep dla kierowców i firm transportowych

Cherrytrans.pl - to nie tylko sklep z przydatnymi produktami, ale również miejsce z przydatnymi informacjami.

Ideą naszej firmy jest wsparcie dla kierowców i firm transportowych. Wiemy że największym problemem w tej branży jest brak czasu. Współpracując z nami masz pewność:

  • Szybkiej i wiarygodnej realizacji zamówienia
  • Profesjonalnego doradztwa
  • Atrakcyjnych cen
  • Obsługi sprzedażowej Państwa floty
  • Korzystnych rabatów dla stałych klientów

Nasz zespół

cms-img

Siedziba naszej firmy

Nasza kadra to nie tylko handlowcy, ale przede wszystkim osoby związane z transportem od lat. Dzięki temu doskonale wiemy co możemy doradzić i co może przydać się w trasie. Sukcesywnie zwiększamy swoja ofertę i wprowadzamy nowe produkty. .

Wybrane pytania.

Celem naszej firmy jest praca dla was. Chcemy abyście wiedzieli że gdzieś w sklepie macie osobę które zajmie się waszymi sprawami związanymi z zakupami potrzebnych i niezbędnych rzeczy.

Co jest celem firmy?

Chcemy też prowadzić niezbędnik dla kierowcy. Ciekawe informacje związane z transportem, opisy techniczne, ograniczenia itp. Współpracujemy również z prawnikiem Jakubem Sidorowskim specjalistą ds. transportu który opisuje jak postępować w odpowiednich sprawach.

Co poza handlem możemy zaoferować?