Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Dla pojazdu  23 Produkty

Dla pojazdu

Szukasz akcesoriów do wyposażenia swojego pojazdu? Wiele z nich jest potrzebnych do tego, żeby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo jazdy. Np. posiadanie apteczki, choć nie jest obligatoryjne, to jednak pomaga w udzielaniu pierwszej pomocy – ta w przepisach polskiego prawa jest obowiązkowa.

Dlatego, jeśli planujesz jazdę samochodem, s...

Dla pojazdu

Szukasz akcesoriów do wyposażenia swojego pojazdu? Wiele z nich jest potrzebnych do tego, żeby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo jazdy. Np. posiadanie apteczki, choć nie jest obligatoryjne, to jednak pomaga w udzielaniu pierwszej pomocy – ta w przepisach polskiego prawa jest obowiązkowa.

Dlatego, jeśli planujesz jazdę samochodem, stałeś się właścicielem nowego auta lub chcesz zadbać o jego czystość czy oznakowanie, sprawdź ofertę Cherry Trans. Znajdziesz w niej artykuły dla kierujących pojazdami różnych typów.

Możemy zapewnić, że asortyment skomponowaliśmy w taki sposób, aby obejmował wyłącznie oryginalne produkty – Tenzi, Brumm, Wurth czy Prestone to tylko niektóre z nich. Mamy zaufanie do jakości, jaką oferują, dlatego z przyjemnością polecamy Ci akcesoria motoryzacyjne, które są sprawdzone i popularne na całym świecie.

Produkty dla kierowców

W naszej ofercie czekają produkty dla kierowców, a dokładniej wyposażenie pojazdów, którymi na co dzień się poruszają. Polecamy Twojej uwadze:

 •          apteczki samochodowe,
 •          bezpieczniki samochodowe,
 •          środki czystości,
 •          żarówki samochodowe,
 •          znaki ostrzegawcze,
 •          wycieraczki,
 •          gumy, łączniki błotników,
 •          przewody rozruchowe,
 •          papiery do tachografów.

Sprawdź markowe akcesoria, które są chętnie wybierane przez kierowców i polecane wśród zawodowców z branży. Jeżeli masz pytania lub chcesz zasięgnąć porady na temat dostępnego asortymentu, skontaktuj się z nami. Eksperci Cherry Trans chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji o produktach z oferty.

Więcej

Podkategorie

 • Apteczki samochodowe i...
 • Bezpieczniki samochodowe
 • Środki czystości
 • Żarówki samochodowe

  To małe elementy, które z pozoru znaczną bardzo niewiele. O tym, jak w istocie są ważne, wie każdy kierowca zatrzymany do kontroli drogowej, ale nie tylko. Żarówki w bardzo dużym stopniu odpowiadają za bezpieczeństwo kierowcy, jego pasażerów i innych uczestników ruchu. Odpowiadają też za oznakowanie pojazdu po zapadnięciu zmroku czy w czasie złych warunków atmosferycznych. Trudno wyobrazić sobie, jak wyglądałby dzisiaj ruch uliczny, gdyby auta nie były wyposażone światła. Dobre żarówki robią więcej  niż przypuszczasz, dlatego jeśli zamierzasz kupić je do swojego samochodu, sklepu motoryzacyjnego lub warsztatu, koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu.

  Asortyment żarówek samochodowych

  Żarówki samochodowe to szczególna grupa produktów. Znajdziesz wśród nich zarówno żarówki do montażu wewnątrz kabiny, jak i na zewnątrz, czyli w reflektorach. Kluczowe jest dopasowanie odpowiedniego modelu do miejsca przeznaczenia. Dla ułatwienia identyfikacji, a także po to, aby ujednolicić system oznaczania żarówek, producenci stosują literę i cyfrę, np.:

  •          H1, H2, H4 czy H7 w światłach drogowych i mijania,
  •          H3, H4, H11 w światłach przednich,
  •          P21W, PY21W, R5Wm W5W w światłach przeciwmgielnych,
  •          R5W, W5W/WY5W, R10W w światłach pozycyjnych i postojowych,
  •          Ksenonowe żarówki oznaczone symbolami D1R, D2R, D2S, D5S.

  Stosujemy też inny podział żarówek z uwagi na to, jakim światłem świecą – intensywnym czy o mniejszej mocy. Ważne jest, jaki kolor emitują. Ten zależy też od odcienia reflektora i może być biały, czerwony lub pomarańczowy.

  Zakupy w Cherry Trans

  W Cherry Trans czekają na Ciebie wyłącznie oryginalne akcesoria samochodowe, w tym żarówki produkowane w różnych wariantach oraz technologiach. Są one niezwykle solidne i energooszczędne, co gwarantuje im długie i jednostajne świecenie – bez względu na warunki pogodowe czy intensywność eksploatacji. Z uwagi na dużą różnorodność produktów, znalezienie tego najwłaściwszego nie jest żadnym wyzwaniem. Szczególnie gdy możesz liczyć na wsparcie doradców z naszego sklepu!

  Oświetlenie samochodowe to jeden z najważniejszych elementów w każdym pojeździe. Powinno być odpowiednio zadbane, aby zapewniało dobrą widoczność w różnych warunkach. Tylko wtedy można być pewnym, że poruszanie się po mieście, czy wyjeżdżanie w dalsze trasy będzie miało pomyślny finał. Ale to jeszcze nie wszystko! Czy wiesz, że jazda z niesprawnym, niedziałającym oświetleniem naraża Cię na policyjny mandat? W CherryTrans zaopatrzysz się sam w dobre żarówki lub zakupisz ich więcej po to, aby wyposażyć warsztat samochodowy i przygotować go na wizytę klientów oczekujących zmiany żarówek czy naprawienia reflektorów w pojazdach.

  Dobre żarówki zapewniają bezpieczeństwo

  Chociaż są niewielkimi elementami, to jednak w dużej mierze wpływają na to, jak samochód jest widoczny na drodze i jak postrzegają go inni uczestnicy ruchu drogowego. Aby światła funkcjonowały stabilnie i niezawodnie, to konieczne jest regularne konserwowanie reflektorów i wymienianie żarówek. Części te z uwagi na miejsce swojego montażu powinny być szczelne i świecić stabilnym światłem. Taki efekt dadzą żarówki marki OSRAM, Narva czy Long-Life Wurth z naszego asortymentu. Mamy zaufanie do produktów oryginalnych, bo te powstają zgodnie z przyjętymi standardami jakości i bezpieczeństwa, a także odpowiadają aktualnym standardom energooszczędności w Polsce i Unii Europejskiej.

  Popraw komfort podróżowania autem

  Polskie drogi nie zawsze są oświetlone tak, jakby sobie tego życzyli kierowcy. Dlatego też trzeba zadbać o dobrą widoczność w trasie. Zapewnią ją oczywiście reflektory samochodowe, w których będą zamocowane żarówki – 12 V lub 24 V w zależności od modelu pojazdu.

  Proponujemy kilka wersji powyższych żarówek. To H1, H7 Maxgear, W3W odpowiednie do montażu w różnych miejscach. Zasilają one światła przednie, tylnie, awaryjne, hamowania, przeciwmgielne. U nas zrobisz kompleksowe zakupy, dzięki którym od razu będziesz mieć żarówki do wszystkich lamp w samochodzie. Zaopatrujemy warsztaty samochodowe w całej Polsce. Zapraszamy!

   

 • Znaki ostrzegawcze...
 • Wycieraczki

  Tagi: wycieraczki samochodowe, wycieraczki samochodowe do szyb, wycieraczki do szyb

 • Guma, Łącznik błotnika
 • Przewody rozruchowe
 • Papier do tachografu
1 - 9 z 23 elementów
1 - 9 z 23 elementów