Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Nasadki udarowe (kute)  57 Produkty

Nasadki udarowe kute

Te niewielkie elementy mają ogromne znaczenie dla prowadzenia prac serwisowych czy przemysłowych. Aby jak najlepiej realizować te zadania, trzeba zadbać o jakość i niezawodność każdego z detali. Dlatego wielu specjalistów zaczyna od zrobienia zakupów w Cherry Trans, gdzie czekają nasadki udarowe kute w kilkudziesiątu wariant...

Nasadki udarowe kute

Te niewielkie elementy mają ogromne znaczenie dla prowadzenia prac serwisowych czy przemysłowych. Aby jak najlepiej realizować te zadania, trzeba zadbać o jakość i niezawodność każdego z detali. Dlatego wielu specjalistów zaczyna od zrobienia zakupów w Cherry Trans, gdzie czekają nasadki udarowe kute w kilkudziesiątu wariantach do wyboru. Tak bogaty i różnorodny asortyment sprawia, że podjęcie decyzji zakupowe i skompletowanie całego zestawu nasadek nie stanowi dla Ciebie żadnego wyzwania. Poza tym, zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów, którzy z radością odpowiedzą na Twoje pytania i doradcą wybór najlepszego produktu.

Bogaty asortyment nasadek kutych

Nasadki kute cechują się doskonałą jakością wykonania oraz uniwersalnością zastosowań. Są przeznaczone do realizowania wielu prac warsztatowych. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz je w wielu wariantach, m.in.:

  • 6-kątne,
  • długie i krótkie,
  • 20, 23, 26, 32 mm.

Twojej uwadze polecamy nie tylko pojedyncze elementy, ale też gotowe zestawy w modułach. Są to komplety nadające się do umieszczenia w szafce narzędziowej i wszechstronnego korzystania. Doskonale sprawdzą w pracach warsztatowych, ale też w plenerze, co jest zasługą wypełnienia walizki z miękkiej stabilizującej pianki. Chroni ona elementy przed przesuwaniem się i uszkodzeniami mechanicznymi.

Poznaj bliżej asortyment Cherry Trans, a jeśli masz pytania do naszej oferty, to nie wahaj się skonsultować z doradcami. Chętnie odpowiedzą oni na Twoje wątpliwości i pomogą w podjęciu decyzji zakupowej.

Więcej
1 - 9 z 57 elementów
1 - 9 z 57 elementów