Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Młotki  13 Produkty

Młotki

To podstawowe narzędzie ręczne w warsztacie każdego hobbysty oraz profesjonalisty. Z naszych młotków korzystają też pracownicy warsztatów ślusarskich, stolarskich i wreszcie motoryzacyjnych. Każdy, komu zależy na wysokim komforcie i bezpieczeństwie pracy powinien zaopatrzyć się w sklepie Cherry Trans. Proponujemy Ci wiele ergonomicznych ...

Młotki

To podstawowe narzędzie ręczne w warsztacie każdego hobbysty oraz profesjonalisty. Z naszych młotków korzystają też pracownicy warsztatów ślusarskich, stolarskich i wreszcie motoryzacyjnych. Każdy, komu zależy na wysokim komforcie i bezpieczeństwie pracy powinien zaopatrzyć się w sklepie Cherry Trans. Proponujemy Ci wiele ergonomicznych konstrukcji młotków uniwersalnych oraz przeznaczonych do zadań specjalnych. Wśród nich są:

  • młotki ślusarskie z drewnianymi rączkami,
  • młotki bezodrzutowe,
  • młotki gumowe,
  • młotki warsztatowe.

Oprócz swojego rozmiaru i kształtu, a także przeznaczenia, narzędzia różnią się także rozmiarem i wagą. Mamy duże młotki ważące nawet 2 kilogramy, jak i mniejsze oraz lżejsze, pozwalające na zachowanie większej precyzji podczas przybijania. To np. młotek ślusarski Yato ważący 500 gramów czy lekki klasyczny młotek ślusarski Rooks o masie 300 gramów.

Młotki w Cherry Trans – duży wybór

Bez względu na to, czy potrzebujesz jeden klasyczny młotek, czy zależy Ci na skompletowaniu całego zestawu narzędzi Twojej uwadze polecamy nasz asortyment. Składają się na niego młotki bezodrzutowe, które zapewniają wysoki komfort, ale też bezpieczeństwo pracy. Siła uderzenia nie powoduje odrzutu, dlatego ryzyko, że dojdzie do uszkodzenia ciała operatora jest nikłe.

Równie ważna jest ergonomiczna konstrukcja, którą mają nasze młotki. Pozwala ona na wygodnie trzymanie trzonka oraz łatwe i dokładne manewrowanie nim w różnych okolicznościach i trudno dostępnych miejscach.

Więcej
1 - 9 z 13 elementów
1 - 9 z 13 elementów