Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Multimetry-Mierniki  8 Produkty

Multimetry i mierniki

Potrzebujesz wysokiej jakości aparatury pomiarowej? Rozumiemy, że w wykonywaniu pomiarów i prezentowaniu danych nie ma miejsca na pomyłki. Dlatego prezentujemy Ci niezwykle precyzyjne multimetry oraz mierniki od znanych i cenionych producentów. To bez wątpienia produkty, które usprawnią Twoją codzienną pracę w obszarze diag...

Multimetry i mierniki

Potrzebujesz wysokiej jakości aparatury pomiarowej? Rozumiemy, że w wykonywaniu pomiarów i prezentowaniu danych nie ma miejsca na pomyłki. Dlatego prezentujemy Ci niezwykle precyzyjne multimetry oraz mierniki od znanych i cenionych producentów. To bez wątpienia produkty, które usprawnią Twoją codzienną pracę w obszarze diagnostyki czy lokalizacji usterek.

Nasze mierniki mają szeroki zakres zastosowań i przydają się do mierzenia:

  • napięcia,
  • prądu,
  • rezystencji.

Niektóre z nich są wyspecjalizowane w wąskich zakresach, inne z kolei są wielofunkcyjne. Oznacza to, że z łatwością znajdziesz zarówno produkt do realizacji konkretnego zadania, jak również taki, który posłuży Ci do sprawdzania poziomu naładowania akumulatora, napięcia ładowania czy stanu alternatora. Z uwagi na profil naszej działalności, większość produktów jest przeznaczona do stosowania w warsztatach samochodowych.

Precyzyjne pomiary diagnostyczne

Dzisiaj, kiedy większość samochodów jest wyposażona w zaawansowane systemy elektroniczne, zachodzi konieczność rozszerzenia ih diagnostyki. Do prowadzenia kompleksowych pomiarów przydają się zatem cyfrowe mierniki i multimetry przeznaczone np. do sprawdzania, w jakim stopniu akumulator jest naładowany. Cyfrowe mierniki z sygnalizacją diodową są wygodne oraz intuicyjne w obsłudze. Za sprawą solidnej obudowy nadają się do prac nawet  w wymagających warunkach, więc na pewno będziesz zadowolony z jakości, jaką Ci zaoferują.

Masz pytania na temat tej oferty? Zadzwoń i porozmawiaj z doradcą!

Więcej
1 - 8 z 8 elementów
1 - 8 z 8 elementów