Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Taśmy  18 Produkty

Taśmy

Potrzebujesz dobrej taśmy, która będzie mocno trzymała się podłoża i zapewni Ci dokładnie taki efekt, jakiego oczekujesz? W naszej ofercie są to taśmy izolacyjne, uniwersalne oraz antypoślizgowe – każda z nich pełni nieco inne funkcje, ale łączy je bardzo dobra przyczepność do różnych powierzchni oraz wysoka wydajność. Tym, za co bez wątpi...

Taśmy

Potrzebujesz dobrej taśmy, która będzie mocno trzymała się podłoża i zapewni Ci dokładnie taki efekt, jakiego oczekujesz? W naszej ofercie są to taśmy izolacyjne, uniwersalne oraz antypoślizgowe – każda z nich pełni nieco inne funkcje, ale łączy je bardzo dobra przyczepność do różnych powierzchni oraz wysoka wydajność. Tym, za co bez wątpienia docenisz nasze produkty jest ich atrakcyjna cena względem jakości, którą oferują. Wykorzystasz je do wielu prac remontowych, budowlanych, naprawczych i wykończeniowych – zarówno w domu, jak i w zakładzie przemysłowym czy motoryzacyjnym.

Taśmy do różnych zadań

W naszym asortymencie czekają na Ciebie taśmy do różnych zadań. Są wśród nich zarówno taśmy do znakowania, jak również izolowania, przyklejania, montowania oraz naprawiania. Mamy:

  • taśmy izolacyjne,
  • taśmy uniwersalne,
  • taśmy antypoślizgowe,
  • taśmy Tesa,
  • taśmy Boll.

Poszczególne produkty różnią się między sobą długością oraz szerokością. Możesz swobodnie porównać je między sobą, przeglądając asortyment sklepu Cherry Trans online. A jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz się poradzić przed podjęciem decyzji, to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Za co szczególnie docenisz nasze taśmy? Są one wydajne i mają mocną warstwę klejącą od spodu. Zapewnia to bardzo solidne przywieranie do różnych powierzchni, co jest szczególnie ważne, gdy np. chcesz oznakować niebezpieczny teren żółto-czarną taśmą. Specjalistyczne produkty z naszej oferty pełnią funkcję antypoślizgową i ochronną, pozytywnie wpływając na bezpieczeństwo Twoich gości czy klientów.

Więcej
1 - 9 z 18 elementów
1 - 9 z 18 elementów