Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Szczypce  18 Produkty

Szczypce 

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością kategorii szczypce. Czekają tu na Ciebie zarówno uniwersalne, jak i wyspecjalizowane produkty, które pomogą w realizowaniu codziennych zadań w przydomowym warsztacie i zakładzie motoryzacyjnym. Mamy narzędzia do zadań specjalnych, które świetnie poradzą sobie z wszelkimi wyzwaniami. Konieczni...

Szczypce 

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością kategorii szczypce. Czekają tu na Ciebie zarówno uniwersalne, jak i wyspecjalizowane produkty, które pomogą w realizowaniu codziennych zadań w przydomowym warsztacie i zakładzie motoryzacyjnym. Mamy narzędzia do zadań specjalnych, które świetnie poradzą sobie z wszelkimi wyzwaniami. Koniecznie je sprawdź i porównaj między sobą. Jesteśmy pewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz!

Szczypce uniwersalne

Jest wiele prac, które usprawnisz, decydując się na szczypce uniwersalne. Te narzędzia ręczne znajdują szereg zastosowań w gospodarstwach domowych, jak również zakładach przemysłowych czy warsztatach motoryzacyjnych. Nasi klienci mogą wybrać je bez wahania, kiedy chcą pracować nawet w trudnych warunkach. Ten sprzęt powstał bowiem z wysokogatunkowych stopów stali, w tym stali łożyskowej o ponadprzeciętnej grubości. Nawet duże obciążenia czy kontakt z substancjami chemicznymi nie są w stanie wpłynąć negatywnie na jakość oraz sposób działania szczypiec.

Szczypce do zadań specjalnych

Jeżeli potrzebujesz szczypców do konkretnych zastosowań, np. przy robieniu izolacji ściennych, naprawy stolarski okiennej, regulacji maszyn budowlanych czy prac tapicerskich, sprawdź produkty wyspecjalizowane. Z uwagi na swoje przeznaczenie mają one konkretne parametry techniczne, co pozwala użytkować je również w wymagających miejscach. Zapewniają precyzję działania oraz wysoką odporność, dlatego nie zawiodą żadnego specjalisty ani fana majsterkowania.

Więcej
1 - 9 z 18 elementów
1 - 9 z 18 elementów