Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Oświetlenia tablicy rejestracyjnej HORPOL  7 Produkty

Oświetlenia tablicy rejestracyjnej Horpol

Dobra widoczność numerów rejestracyjnych jest w Polsce obowiązkowa, a niedopełnienie jej grozi nawet mandatem. Dlatego zwróć uwagę nie tylko na czystość „blach”, ale też sposób ich oświetlenia. W każdym aucie ramka jest wyposażona w małe żarówki. Diody są ukierunkowane na napis w taki sposób, aby zagwara...

Oświetlenia tablicy rejestracyjnej Horpol

Dobra widoczność numerów rejestracyjnych jest w Polsce obowiązkowa, a niedopełnienie jej grozi nawet mandatem. Dlatego zwróć uwagę nie tylko na czystość „blach”, ale też sposób ich oświetlenia. W każdym aucie ramka jest wyposażona w małe żarówki. Diody są ukierunkowane na napis w taki sposób, aby zagwarantować możliwość jego odczytania również nocą czy w gorszych warunkach pogodowych.

Rodzaje lamp do oświetlania tablic

Do oświetlania tablic rejestracyjnych można zastosować lampy różnego rodzaju. Są to żarówki w kompaktowych oprawach, które są zasilane w technologii LED. Oznacza to, że pracują energooszczędnie i po prawidłowym zamontowaniu służą Ci przez wiele kilometrów.

Do wyboru są zarówno wersje czerwone, jak i czarne (jeśli chodzi o oprawę). Natomiast zgodnie z wymogami polskiego prawa powinny one emitować światło białe, które pozwala odczytać sekwencję liter i cyfr, po czym zidentyfikować właściciela pojazdu. Uwaga! Zalecane są światła o optymalnej mocy, czyli takie, dzięki którym tablice będą widoczne z odległości 20 metrów, lecz nie większej niż 25 metrów. Mogłoby to prowadzić do oślepienia innych uczestników ruchu drogowego.

Asortyment Cherry Trans

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W ofercie Cherry Trans czekają wysokiej jakości lampy do oświetlania tablic rejestracyjnych. Są one kompatybilne z pojazdami wyposażonymi w instalacje elektryczne 12 lub 24 V. Produkty od Horpol mogą pełnić funkcję lamp zespolonych tylnych, lamp hamowania, pozycyjnych, obrysowych lub służyć jako elementy oświetlające tablice rejestracyjne.

Polecamy szczególnie lampki LED. Ta technologia cieszy się dużym uznaniem z uwagi na energooszczędność – wykorzystuje znacznie mniej energii elektrycznej niż tradycyjne żarówki. Przy tym emituje więcej światła od nich. Występuje w wersji zimnej bieli oraz ciepłej.

Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie internetowym. Polecamy oryginalne lampy do oświetlania tablic rejestracyjnych. Wiele z nich to produkty uniwersalne, pasujące do większości aut. Sprawdź model i markę, aby mieć pewność, że dokonujesz właściwego wyboru.

Więcej
1 - 7 z 7 elementów
1 - 7 z 7 elementów