Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Ostrzegawcze HORPOL  9 Produkty

Lampy ostrzegawcze Horpol

Są ważnym elementem każdego pojazdu poruszającego się w ruchu drogowym, a także maszyn, urządzeń czy wind załadowczych. Lampy ostrzegawcze sygnalizują jadący czy parkujący pojazd, aby pozostali kierowcy wiedzieli, że należy zwrócić na niego szczególną uwagę. Nie możemy sobie wyobrazić, co by było, gdyby zabrakło lamp os...

Lampy ostrzegawcze Horpol

Są ważnym elementem każdego pojazdu poruszającego się w ruchu drogowym, a także maszyn, urządzeń czy wind załadowczych. Lampy ostrzegawcze sygnalizują jadący czy parkujący pojazd, aby pozostali kierowcy wiedzieli, że należy zwrócić na niego szczególną uwagę. Nie możemy sobie wyobrazić, co by było, gdyby zabrakło lamp ostrzegawczych na drogach. Służą one do znakowania pojazdów uprzywilejowanych, a te, poruszając się często po zatłoczonych miastach, muszą sygnalizować chęć przejazdu. Robią to właśnie poprzez sygnały dźwiękowe i świetlne.

Lampy Horpol w naszej ofercie

Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu. Składają się na niego lampy ostrzegawcze Horpol o bardzo dobrych parametrach technicznych. Z łatwością dobierzesz je do docelowego miejsca montażu. Dopasowanie jest istotne, aby zyskać odpowiednio oznakowany pojazd czy maszynę. Kluczowe jest nie tylko idealne skonfigurowanie elementów, ale też łatwość ich montażu oraz demontażu.

Horpol to ceniony polski producent lamp samochodowych i urządzeń odblaskowych. Wieloletnie doświadczenie firmy przekłada się na projektowanie niezawodnych lamp ostrzegawczych. Są one niezwykle solidne i bezawaryjne, dlatego inwestując w nie, zyskasz element wyposażeniowy najlepszej jakości.

Wybierz solidne lampy Horpol

Lampy Horpol odznaczają się wysoką solidnością oraz jakością wykonania. W naszej ofercie znajdziesz je w wielu wariantach do wyboru, świecące na niebiesko, biało lub pomarańczowo. Stanowią one dodatkowe wyposażenie maszyn, aut, przyczep, ale też pojazdów uprzywilejowanych – karetek, radiowozów.

Produkty są mocowane na trzpień i na magnes, co gwarantuje im stabilność i nieruchomość nawet podczas szybkiej jazdy i hamowania. Lampa LED pobiera niewiele energii, lecz świeci mocnym, jednostajnym lub błyskowym światłem. Nie ma ryzyka, że jakikolwiek uczestnik ruchu drogowego przegapi tego typu sygnalizację świetlną. Do jeszcze wygodniejszego sterowania światłem, producent doposażył lampki w piloty, które można wykorzystać do sterowania światłem.

Więcej
1 - 9 z 9 elementów
1 - 9 z 9 elementów