Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Narzędzia akumulatorowe  20 Produkty

Narzędzia akumulatorowe

Posiadanie dobrych narzędzi akumulatorowych znacznie ułatwia i usprawnia prace warsztatowe oraz domowe. Jeżeli potrzebujesz niezawodnego wyposażenia, to koniecznie sprawdź asortyment Cherry Trans. Skomponowaliśmy go z wykorzystaniem produktów od znanych i cenionych dostawców – głównie Rooks. Znajdziesz tu wszystko, co pot...

Narzędzia akumulatorowe

Posiadanie dobrych narzędzi akumulatorowych znacznie ułatwia i usprawnia prace warsztatowe oraz domowe. Jeżeli potrzebujesz niezawodnego wyposażenia, to koniecznie sprawdź asortyment Cherry Trans. Skomponowaliśmy go z wykorzystaniem produktów od znanych i cenionych dostawców – głównie Rooks. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne, aby prace postępowały sprawnie, szybko i bez zakłóceń, a także gwarantowały Ci wygodne warunki. Nasze urządzenia są nowe, w 100% sprawne, a także bezpieczne w eksploatacji.

Asortyment Cherry Trans

Możemy zaproponować Ci dostęp do rozbudowanego i zróżnicowanego asortymentu Cherry Trans. Składają się na niego narzędzia akumulatorowe takie jak:

  •          opalarki z opcją regulacji temperatury,
  •          lampy robocze w zestawie z ładowarką i baterią,
  •          klucze udarowe,
  •          wiertarko-wkrętarki z wymiennymi kątami i uchwytami,
  •          polerki oscylacyjne,
  •          nożyce do żywopłotu,
  •          piły łańcuchowe na wysięgniku.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i porównania produktów, które najlepiej odpowiadają na Twoje potrzeby. Nasi doradcy służą Ci w tym zakresie wsparciem oraz poradą merytoryczną, więc możesz być pewien, że zostaniesz kompleksowo obsłużony.

Dlaczego warto kupować u nas narzędzia? Bo masz pewność, że pochodzą z zaufanego źródła, są fabrycznie zapakowane, nieużywane i objęte gwarancją producenta. Co więcej, możesz też w razie potrzeby dokupić do nich potrzebne akcesoria oraz narzędzia ręczne – Cherry Trans ma bogaty asortyment odpowiadający na potrzeby osób prywatnych i przedsiębiorców.

Więcej
1 - 9 z 20 elementów
1 - 9 z 20 elementów