Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Wkrętaki  73 Produkty

Wkrętaki

Potrzebujesz dobrych wkrętaków, dzięki którym będziesz mógł realizować szeroki zakres prac warsztatowych. Zarówno dla użytku prywatnego, jak również do wyposażenia profesjonalnego zakładu, wybierz nasze produkty. Akcesoria, które oferujemy odznaczają się niezawodną jakością. Powstają z solidnych tworzyw i mają ergonomiczne rękojeści. T...

Wkrętaki

Potrzebujesz dobrych wkrętaków, dzięki którym będziesz mógł realizować szeroki zakres prac warsztatowych. Zarówno dla użytku prywatnego, jak również do wyposażenia profesjonalnego zakładu, wybierz nasze produkty. Akcesoria, które oferujemy odznaczają się niezawodną jakością. Powstają z solidnych tworzyw i mają ergonomiczne rękojeści. To wszystko sprawia, że wygodnie nimi manewrować nawet w trudno dostępnych miejscach.

W Cherry Trans przygotowaliśmy bardzo duży wybór narzędzi ślusarskich czy motoryzacyjnych. Ale nie tylko, bo większość narzędzi jest na tyle uniwersalna, że nadaje się także do całego wachlarza innych prac w firmach z różnych sektorów gospodarki.

Niezawodne śrubokręty

Kiedy potrzebne Ci niezawodne śrubokręty nie robisz zakupów w przypadkowym sklepie. Raczej szukasz takiego miejsca, w którym dostępne są profesjonalne narzędzia od zaufanych dostawców. Ponadto chcesz, aby sklep, który je oferuje zapewniał Ci wygodną obsługę wraz z transportem na wskazany adres. Jesteśmy zatem miejscem, którego szukasz!

W Cherry Trans czekają na Ciebie zarówno proste, jak i bardziej rozbudowane wkrętaki. Podstawowe modele mogą mieć wymieniane końcówki, dzięki czemu nadają się do wielu zastosowań. Jeśli zamiast dodatkowych kilku nakładek wolisz posługiwać się kilkoma niezależnymi śrubokrętami, to postaw na zestaw. U nas znajdziesz go w kilku wariantach – po 5, 7 i więcej sztuk.

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie online. Możliwość dostawy produktów na wskazany adres znacznie skraca czas oczekiwania na realizację zamówień i sprawia, że szybko otrzymujesz swoje wkrętaki.

Więcej
1 - 9 z 73 elementów
1 - 9 z 73 elementów