Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Klucze  31 Produkty

Klucze

Wysokiej jakości klucze służą do dokręcania i odkręcania elementów, dlatego są dość często użytkowane zarówno w domach prywatnych, jak i przynależących do nich garażach. Bez względu na to, czy szukasz wyposażenia na użytek własny, czy zależy Ci na uzyskaniu profesjonalnego sprzętu do zadań przemysłowych – polecamy nasz asortyment. Jest on...

Klucze

Wysokiej jakości klucze służą do dokręcania i odkręcania elementów, dlatego są dość często użytkowane zarówno w domach prywatnych, jak i przynależących do nich garażach. Bez względu na to, czy szukasz wyposażenia na użytek własny, czy zależy Ci na uzyskaniu profesjonalnego sprzętu do zadań przemysłowych – polecamy nasz asortyment. Jest on tak różnorodny, że na pewno zainspiruje Cię i zapewni dokładnie to, czego szukasz.

A jest w czym wybierać – proponujemy narzędzia ręczne w różnych kształtach i rozmiarach, które nadają się do prac w różnych warunkach. Wymagają niewielkiego nakładu siły, bo są odpowiednio wyprofilowane i przygotowane do eksploatacji.

Nasz asortyment kluczy

W Cherry Trans znajdziesz różne wersje kluczy – solo lub w zestawach, pakowane w praktyczne walizki, skrzynki lub etui. Możesz mocować je do pasów narzędziowych, przewozić lub umieszczać na stołach warsztatowych. Zawsze będziesz mieć je pod ręką!

Proponujemy:

  •          klucz do filtrów paliwa,
  •          klucz do kół, tzw. krzyżak,
  •          klucz z pokrętłem do sondy,
  •          klucz imbusowy,
  •          klucz oczkowy odgięty,
  •          klucz płasko-oczkowy,
  •          klucz trzpieniowy.

To tylko część naszego asortymentu, który jest znacznie bardziej rozbudowany i zróżnicowany niż się spodziewasz. W ten sposób łatwo jest zadecydować, czego potrzebujesz i wygodnie nabyć to w sklepie online. Szybka dostawa na wskazany adres pozwoli Ci wyposażyć warsztat w najkrótszym możliwym czasie, bez zbędnych stresów i przepłacania.

Więcej
1 - 9 z 31 elementów
1 - 9 z 31 elementów