Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Akcesoria GSM  6 Produkty

Akcesoria GSM

Podróżowanie samochodem wymaga od Ciebie pełnej koncentracji. Zapewnisz ją sobie tylko wtedy, gdy będziesz miał odpowiednio wyposażony pojazd. Polecamy Ci w tym celu nasze akcesoria GSM, które uprzyjemnią każdą jazdę – zarówno gdy przemieszczasz się po mieście, jak również planujesz dalszy wyjazd. Aby pozostać w kontakcie i mieć do...

Akcesoria GSM

Podróżowanie samochodem wymaga od Ciebie pełnej koncentracji. Zapewnisz ją sobie tylko wtedy, gdy będziesz miał odpowiednio wyposażony pojazd. Polecamy Ci w tym celu nasze akcesoria GSM, które uprzyjemnią każdą jazdę – zarówno gdy przemieszczasz się po mieście, jak również planujesz dalszy wyjazd. Aby pozostać w kontakcie i mieć dostęp do telefonu wraz ze wszystkimi aplikacjami, w tym nawigacją, zadbaj o pełne naładowanie baterii.

Ważna będzie także dobra widoczność, a jedno i drugie zapewnią Ci dostępne w Cherry Trans ładowarki oraz uchwyty samochodowe. Zobacz markowe produkty, które przygotowaliśmy. Oprócz wysokiej funkcjonalności cechuje je estetyczny design pasujący do wnętrz wszystkich pojazdów.

Obsługa telefonów w czasie jazdy autem

Rozumiemy potrzeby kierowców – zarówno tych, dla których samochód jest „drugim domem” czy sposobem na zarabianie pieniędzy, jak również pozostałych podróżujących do pracy i hobbystycznie. Udostępniamy im akcesoria GSM pozwalające na wygodną obsługę telefonów komórkowych także w czasie jazdy.

W naszym asortymencie znajdziesz:

  •          ładowarki,
  •          uchwyty na telefon,
  •          kable.

Jeżeli chcesz od razu wyposażyć swój samochód we wszystkie niezbędne akcesoria, to polecamy Ci cały zestaw produktów. W przeciwnym razie możesz skomponować go z pojedynczych elementów, w tym także uniwersalnych, które za sprawą regulacji (jak np. uchwyt do GPS) nadają się do obsługi większości popularnych obecnie smartfonów czy tabletów.

Więcej
1 - 6 z 6 elementów
1 - 6 z 6 elementów