Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Hertz  0 produktów

Akumulatory Hertz

Dbamy o potrzeby naszych klientów, dlatego udostępniamy im wyłącznie asortyment najlepszej jakości. Przykładem produktów, które spełnią wszystkie oczekiwania są akumulatory Hertz – u nas dostępne w wersji Silver oraz Professional.

Każdy z nich charakteryzuje się inną pojemnością oraz rozmiarem, jednak łączy je jedno – stabilna,...

Akumulatory Hertz

Dbamy o potrzeby naszych klientów, dlatego udostępniamy im wyłącznie asortyment najlepszej jakości. Przykładem produktów, które spełnią wszystkie oczekiwania są akumulatory Hertz – u nas dostępne w wersji Silver oraz Professional.

Każdy z nich charakteryzuje się inną pojemnością oraz rozmiarem, jednak łączy je jedno – stabilna, niezawodna, bezpieczna praca, która zapewnia Twojemu pojazdowi płynną jazdę i to, że nie poddaje się on negatywnym wpływom czynników środowiskowych.

Akumulatory Hertz Silver

Pirewsza kategoria to akumulatory Hertz Silver. Producent wykonał je z wykorzystaniem technologii wapniowej i pokrył grubszą warstwą z ołowiu. Akumulator dzięki temu zużywa mniej wody, czyli rozładowuje się znacznie wolniej niż inne podobne urządzenia. To sprawia, że świetnie nadaje się do zasilania samochodów nowoczesnych o bogato rozwiniętej elektronice.

Zwróć uwagę na obecność wygodnych uchwytów, które znacznie ułatwiają wyjmowanie i wkładanie akumulatora na swoje miejsce pod maską, a także jego transportowanie czy przechowywanie.

Akumulatory Hertz Professional

Do bardziej zaawansowanych zastosowań Hertz zaprojektował akumulatory Professional. Są to niezawodne podzespoły służące do zasilania aut o wysokim poborze mocy. Ich największą zaletą jest:

  •          niemal całkowicie zautomatyzowana obsługa,
  •          zmniejszona podatność na korozję czy uszkodzenia mechaniczne,
  •          optymalna moc do zasilania nowoczesnych pojazdów z dużą ilością urządzeń sterujących.

Oferujemy Ci akumulatory w dwóch klasach do wyboru. Każdy z nich ma inną pojemność – od 47 Ah do nawet 105 Ah (w zależności od potrzeb). Natomiast wszystkie są objęte 3-letnią gwarancją producenta.

Zamawiaj części i akcesoria samochodowe online. W sklepie internetowym Cherry Trans czeka na Ciebie duży wybór oryginalnych produktów. Wykorzystaj je w pojazdach prywatnych oraz do zasilania aut używanych służbowo. Bez względu na cel i miejsce montażu zawsze możesz być pewien jednego, że spełnią one Twoje oczekiwania przez wiele lat! Jeśli nie wiesz, co wybrać skontaktuj się z naszymi doradcami. Chętnie opowiemy Ci więcej o akumulatorach Hertz.

Więcej

Podkategorie