Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Maty antypoślizgowe  2 Produkty

Maty antypoślizgowe

Zastosowanie mat antypoślizgowych w samochodach dostawczych czy ciężarowych nie jest niczym dziwnym. Wielu spedytorów decyduje się na doposażenie floty pojazdów w ten tani, lecz niezwykle praktyczny element. Służy on do stabilizowania ładunków i chroni je przed niekontrolowanym przemieszczaniem się. Na zakręcie, gdy dochodzi ...

Maty antypoślizgowe

Zastosowanie mat antypoślizgowych w samochodach dostawczych czy ciężarowych nie jest niczym dziwnym. Wielu spedytorów decyduje się na doposażenie floty pojazdów w ten tani, lecz niezwykle praktyczny element. Służy on do stabilizowania ładunków i chroni je przed niekontrolowanym przemieszczaniem się. Na zakręcie, gdy dochodzi do hamowania i w innych okolicznościach, które mogłyby naruszyć stabilność towarów, mata antypoślizgowa doskonale spełni swoją rolę.

Zastosowanie mat antypoślizgowych

Maty antypoślizgowe służą do wykładania bagażników i naczep w autach dostawczych. Ich naczelnym zadaniem jest zwalczanie problemu śliskiej posadzki, która powoduje często niekontrolowane przesuwanie się ładunków. Te mogłyby ulec destabilizacji, a w efekcie także uszkodzeniu. Jednak prosty zabieg wystarczy, aby przestrzeń ładunkowa była mniej odporna na oddziaływanie impulsów z zewnątrz i gotowa do przewożenia również wrażliwych, kruchych dóbr. A skoro maty działają antypoślizgowo, to pozwala ograniczyć stosowanie innych rozwiązań stabilizujących, jak pasy transportowe czy klamry.

Ale to nie wszystko. Wielu przedsiębiorców decyduje się doposażyć auta w maty antypoślizgowe, aby w ten sposób chronić ich posadzki przed zniszczeniami i trwałymi zabrudzeniami.

Maty bagażnikowe antypoślizgowe w Cherry Trans

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najlepsze maty antypoślizgowe wyprodukowane z włókien gumowych wzmocnionych poliuretanem. Ich obecność pozwala ograniczyć siły tarcia i zwiększa komfort pracowników zajmujących się załadunkiem oraz rozładunkiem naczep.

Naszym klientom proponujemy maty w różnych kształtach oraz rozmiarach. Z największych arkuszy w łatwy sposób można wycinać konkretne formaty i dopasowywać je do przestrzeni bagażnikowej. Idealne przyleganie do ścianek sprawi, że nie będą się one przemieszczały i w 100% spełnią swoją funkcję.

Zapraszamy do współpracy z Cherry Trans. Oferujemy wysokiej jakości maty antypoślizgowe do wszystkich typów, marek i modeli aut. U nas zyskasz dostęp do nowoczesnego, bogatego asortymentu. Zamówione produkty dostarczamy w wygodnych rolkach, co ułatwia ich przechowywanie.

Więcej
1 - 2 z 2 elementów
1 - 2 z 2 elementów