Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Narożniki ochronne (kątowniki)  2 Produkty

Narożniki ochronne kątowniki

Każdy, kto zajmuje się działalnością transportową i jest odpowiedzialny za zabezpieczanie, pakowanie, przewożenie i magazynowanie ładunków rozumie znaczenie dobrej jakości narożników ochronnych. Kątowniki sprawdzają się niemal we wszystkich gałęziach przemysłu, bez względu na to, co przewozisz. Ważne jest tylko dopas...

Narożniki ochronne kątowniki

Każdy, kto zajmuje się działalnością transportową i jest odpowiedzialny za zabezpieczanie, pakowanie, przewożenie i magazynowanie ładunków rozumie znaczenie dobrej jakości narożników ochronnych. Kątowniki sprawdzają się niemal we wszystkich gałęziach przemysłu, bez względu na to, co przewozisz. Ważne jest tylko dopasowanie elementów do wymiarów i kształtu konkretnego produktu. Aby udało się zrobić to jak najlepiej, warto zastosować narożniki z asortymentu Cherry Trans.

Cechy dobrych kątowników

Szukasz dobrych kątowników? Mamy je w Cherry Trans! Nasza oferta została przygotowana z myślą o najbardziej wymagających przedsiębiorcach oraz klientach branży spedycyjnej. Polecamy Ci zwłaszcza kątowniki wykonane z tworzyw sztucznych, które:

  •          są odporna na bardzo duże obciążenia w pionie i poziomie,
  •          skutecznie chronią krawędzie ładunku przed uszkodzeniem,
  •          są odpowiednie dla mniejszych i większych paczek,
  •          powstają z wyselekcjonowanego tworzywa sztucznego, którego wytrzymałość jest testowana w różnych warunkach,
  •          dopasowują się do kształtów ładunków – okrągłych, płaskich,
  •          są opatentowane i mają stosowne certyfikaty Unii Europejskiej,
  •          ograniczają ryzyko bocznego zsuwania się pasów – działają jak ograniczniki.

Tylko solidne, atestowane elementy są w stanie zapewnić Ci wysoką jakość transportu i bezpieczeństwo ładunków. Jeżeli jesteś spedytorem, to troska o stabilność ładunków na pewno jest dla Ciebie priorytetem. Z nami przygotujesz się do realizacji wszystkich wyzwań!

Zamów narożniki ochronne w Cherry Trans

W Cherry Trans czekają na Ciebie solidne i wytrzymałe narożniki ochronne. Nałożenie ich na wystające brzegi kartonów sprawi, że nawet niewielkie ruchy wykonywane przez pudła, nie wpłyną bezpośrednio na ich zawartość i nie spowodują trwałych uszkodzeń. Paczki dojadą do klientów dokładnie w takim stanie, w jakim były, opuszczając magazyn.

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie. Przygotowaliśmy dla Ciebie kątowniki w kilku wersjach do wyboru. Choć różnią się one rozmiarem to łączy je niska cena i solidne wykonanie z atestowanych tworzyw sztucznych.

Więcej
1 - 2 z 2 elementów
1 - 2 z 2 elementów