Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Listwy naburtowe  2 Produkty

Listwy naburtowe

Poszukujesz solidnych elementów zabezpieczających ładunki? W ramach doposażania swojego samochodu dostawczego, wybierz polecane przez nas listwy naburtowe. Są one niezwykle solidne i wytrzymałe, więc doskonale radzą sobie w pracy nawet w trudnych warunkach. Do czego służą? Przede wszystkim do podziału przestrzeni załadunkowej na...

Listwy naburtowe

Poszukujesz solidnych elementów zabezpieczających ładunki? W ramach doposażania swojego samochodu dostawczego, wybierz polecane przez nas listwy naburtowe. Są one niezwykle solidne i wytrzymałe, więc doskonale radzą sobie w pracy nawet w trudnych warunkach. Do czego służą? Przede wszystkim do podziału przestrzeni załadunkowej na wygodne sektory. W ten sposób można lepiej rozplanować rozmieszczenie towarów, a przy załadunku czy rozładunku szybciej je zlokalizować. To nie jedyna zalet listew, które w dużej mierze odpowiadają też za zabezpieczanie pudeł i paczek w różnych kształtach i rozmiarach. Odpowiednio dopasowane do pojazdu będą służyły jego właścicielowi przez dłuższy czas.

Jak działają belki naburtowe?

Belki naburtowe są instalowane w przestrzeni załadunkowej w sposób bezinwazyjny, za pomocą mechanizmu napinającego. Można je umieścić na burtach lub łatach naczepy czy przyczepki i w ten sposób zyskać poziome zabezpieczenie ładunków. Nie będą one podatne na niekontrolowane przemieszczanie się, które zaszkodziłoby zarówno ich zawartości, jak również mogło naruszyć oryginalne opakowania. Nie bez znaczenia jest też to, że belki można regulować, co czyni je uniwersalnym wyposażeniem pojazdów różnych marek i modeli. Do wyboru masz wiele wariantów, przy czym niektóre cechują się dużą sztywnością i wytrzymałością, a z kolei inne mają większy zakres chwytania. Decyzja o zakupie konkretnego produktu powinna wynikać m.in. z tego, jaki rodzaj ładunków przewozisz.

Asortyment belek w Cherry Trans

W Cherry Trans znajdziesz najlepsze belki do samochodów dostawczych, które są dostępne w różnych wariantach. Polecamy zabezpieczające belki rozporowe naburtowe wykonane z lekkiego i mocnego aluminium. Nie obciążają one zanadto pojazdu i nie wpływają na jakość jazdy. Fakt, że produkty otrzymały certyfikaty takie jak Dekra czyni je w pełni bezpiecznymi i oznacza, że spełniły zarówno krajowe jak i międzynarodowe normy bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współpracy i zrobienia zakupów w Cherry Trans!

Więcej
1 - 2 z 2 elementów
1 - 2 z 2 elementów