Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Latarki  13 Produkty

Latarki

Zaopatrzenie warsztatu w dobrej jakości latarki to podstawa dla komfortowej i bezpiecznej pracy. Z tego względu warto także kupić latarkę na użytek własny, a kolejny model wozić ze sobą w samochodzie. Polecamy duży wybór przenośnych produktów, które działają w energooszczędny sposób, emitując jasne, skoncentrowane lub rozproszone światło...

Latarki

Zaopatrzenie warsztatu w dobrej jakości latarki to podstawa dla komfortowej i bezpiecznej pracy. Z tego względu warto także kupić latarkę na użytek własny, a kolejny model wozić ze sobą w samochodzie. Polecamy duży wybór przenośnych produktów, które działają w energooszczędny sposób, emitując jasne, skoncentrowane lub rozproszone światło. Świetnie sprawdzają się w czasie napraw, porządków, przeglądów – doświetlają trudno dostępne miejsca, a dzięki kompaktowym rozmiarom  mieszczą się niemal wszędzie. Zobacz ofertę latarek w sklepie internetowym Cherry Trans.

Lampa warsztatowa Rooks

Doposażenie warsztatu w dobre i mocne lampy to podstawa, jeśli chcesz pracować w komfortowych warunkach. Dlatego wybraliśmy dla Ciebie produkty Rooks cenione przez specjalistów na całym świecie. Firma produkuje różne wersje oświetlenia bezprzewodowego. Zasilanie latarki wydajną baterią pozwala na wielogodzinne użytkowanie, a w razie wyczerpania – na szybkie doładowanie przy pomocy powerbanka.

Lampy warsztatowe Rooks są dostosowane do pracy w trudnych warunkach. Dlatego wiele z nich ma wodoszczelne obudowy chroniące przed pyłem, zabrudzeniami i wodą. Jeżeli szukasz takich produktów, to sprawdź serie wyprodukowane zgodnie z klasą  IP54.

Do jakich prac wykorzystasz nasze lampy? Modele inspekcyjne są odpowiednie do kontrolowania układów klimatyzacji i zaglądania pod maskę nawet przy słabym oświetleniu głównym. Po zakończonej pracy modele z uchwytem wygodnie odwiesisz na pobliski hak. W ten sposób w warsztacie będzie panowało porządek.

Kompaktowe latarki przegubowe i czołówki

Lampki czołówki wyposażone w ultrawydajne diody COB oraz czujniki ruchu są niezwykle cenione w czasie prac manualnych. Uwolnij ręce i zapewnij sobie doskonałe doświetlenie przestrzeni roboczej. Sięgnij też po latarki przegubowe – idealnie wyprofilowane, ergonomiczne, lekkie oraz kompaktowe. Zmieszczą się nawet w kieszeni czy w pasie z narzędziami.

Zapraszamy na wygodne i tanie zakupy w Cherry Trans. Nasz sklep internetowy jest świetnie wyposażony, a zakupione tu markowe produkty szybko i bezpiecznie dostarczamy na wskazany adres.

Więcej
1 - 9 z 13 elementów
1 - 9 z 13 elementów